Szampony syberyjskie

Szampony syberyjskie

(bez silikonów, parabenów i SLS)

Na propolisie cedrowym

(działanie wzmacniające)

Organiczne woski z kwiatów, oleje z cedru i maliny kamionki oraz propolis cedrowy aktywnie wzmacniają włosy, skutecznie je regenerują i usuwają uszkodzenia ich struktury.

Na propolisie brzozowym

(działanie regenerujące)

Ekstrakt z pokrzywy oraz oleje z żeń-szenia i wrzosu oraz propolis brzozowy regenerują zniszczone włosy i poprawiają stan skóry głowy.

Na propolisie łopianowym

(przeciw wypadaniu włosów)

Ekstrakt z prawoślazu, olejki z kminku i z szałwii, oraz propolis łopianowy działają odżywczo i uzdrawiająco, przeciwdziałają wypadaniu włosów, chroniąc je przed uszkodzeniami. Włosy stają się gęste i zdrowe

Na propolisie kwiatowym

(puszystość łatwe układaniu włosów)

Wosk kwiatowy, oleje: z wiązówki błotnej i werbeny oraz propolis kwiatowy nadają włosom większą objętość, włosy stają się puszyste, gładkie i podatne na układanie.

Propolis od bardzo dawna ceniono za jego lecznicze i pielęgnacyjne właściwości. Nadal jest polecany w chorobach, dolegliwościach, a także pomaga przywrócić witalność, piękno i młodość.

Zielarka Agafia Jermakowa która przygotowywała szampony na bazie propolisu mówiła:

„Jeśli chcesz by włosy były długie i mocne, weź propolis z okolic lasów sosnowych, wyciąg ze świerkowej żywicy i ziół zebranych w tajdze, dodaj mydlnicy lekarskiej i myj włosy by zawsze były zdrowe.”

Filled Under: Uroda,Zdrowie Posted on: 6 November 2015