Nano złoto koloidalne

Nano złoto koloidalne

Arabowie do dziś uważają, że złoto wzmacnia serce, zwalcza palpitacje i drżenie kończyn, a także pomaga w stanach melancholii. W niektórych przypadkach, złoto rzeczywiście jest skutecznym, współczesnym medykamentem. W Europie do celów zdrowotnych, złoto koloidalne zaczęli używać tak naprawdę dopiero po 1890 roku , kiedy to badania nad tym kruszcem i jego właściwościami przeprowadził Robert Koch. Podczas tych badań wyszło na jaw, że cyjanek złota zahamował rozwój bakterii gruźlicy.

W Europie do celów zdrowotnych, złoto koloidalne zaczęli używać tak naprawdę dopiero po 1890 roku , kiedy to badania nad tym kruszcem i jego właściwościami przeprowadził Robert Koch. Podczas tych badań wyszło na jaw, że cyjanek złota zahamował rozwój bakterii gruźlicy.

Złoto stosuje się również w kosmetologii do przeprowadzania zabiegów upiększających: złoto korzystnie wpływa na już istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Dodatkowo doskonale nawilża skórę i oraz likwiduje jej przebarwienia.

Działanie złota koloidalnego

Złoto nano-koloidalne działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych, wymianę jonową (głównie mikroelementy), stymuluje proces oczyszczania organizmu poprzez skórę. Stymuluje również syntezę kolagenu, co korzystnie wpływa na rekonstrukcję tkanki skórnej. Nano- złoto koloidalne działa również kojąco oraz antybakteryjnie. Dzięki niemu można uzyskać wrażenie rozświetlonej, pełnej blasku cery.

Złoto koloidalne

działa odmładzająco na leniwie pracujące organy,

działa przeciwzapalnie. Likwiduje również objawy przewlekłych chorób alergicznych.

posiada bardzo silny wpływ przeciwtrądzikowy.

Nano- koloidalne złoto jest wykorzystywane i bardzo skuteczne przy leczeniu rozległych oparzeń.

Nano złoto koloidalne jest wolne od wszelkich zanieczyszczeń.

Nano-złoto koloidalne zastosowanie:

przeciwdziałania oraz zmniejszenia już istniejących zmarszczek,,

do nawilżenia skóry oraz zmniejszenia wszelkiego rodzaju podrażnień skórnych,

walki z przebarwieniami skórnymi,

oczyszczenia organizmu drogą skórną,

do rekonstrukcji tkanki skórnej,

w przypadkach łuszczycy oraz bielactwa,

w przypadku ropni, liszajów,

w przypadku przewlekłych wyprysków,

trądziku, na zapalenie stawów, narządów płciowych oraz oczu.

UWAGA:

Złoto koloidalne nie jest lekarstwem i w Polsce, ze względów prawnych, sprzedawane jest jako

kosmetyk. Wszelkie informacje zawarte w tym opisie mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Filled Under: Uroda Posted on: 10 November 2015