O nas

O nas

 

Podobno lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Ale tego trzeba się nauczyć. Najlepiej na własnym zdrowiu, bo nauczka może być bolesna ale skuteczna. Nie oferujemy więc Państwu tabletek przeciwbólowych ale przepis na zdrowie.

Kiedy na początku mówiliśmy znajomym o naszym pomyśle otwarcia sklepu jedni pukali się w głowę, inni uśmiechali współczująco.

Trochę więcej zrozumienia znaleźliśmy u osób starszych w naszej rodzinie, bo choć znali wiele produktów z naszego asortymentu, wątpili czy znajdzie się więcej osób skłonnych uwierzyć w:

– życiodajne właściwości Miodów Manuka, młodego jęczmienia, aloesu czy olejów CBD.

– odżywcze funkcje olejów tłoczonych na zimno, suplementów opartych na ziołach albo naturalnych kosmetyków…

– ekologiczne wartości kul piorących czy środków czyszczących.

No właśnie ale czy to jest kwestia wiary czy wiedzy? Od najdawniejszych czasów, ludzie znali lecznicze czy wręcz uzdrawiające właściwości roślin, które ich otaczały. Dlaczego odwrócili się od natury w stronę produktów sztucznych, szkodliwych albo chemicznych, a dodatkowo zakwestionowali działanie naturalnych antybiotyków? Pewnie powinna tu paść jakaś błyskotliwa riposta związana z działalnością lobby farmaceutycznego, ale odpowiedź zostawię Państwu, bo to przecież konsument dokonuje ostatecznego wyboru.

Do tego aby wyłożyć swoje oszczędności i otworzyć ten sklep przekonały nas więc dwa inne względy: misja i pasja. Misja to przekonać innych do życia z pasją. Naszą pasją jest zdrowie i tego życzymy wszystkim, którzy znaleźli naszą stronę przypadkiem lub celowo, którzy chcą się leczyć lub nie chorować oraz dla tych, którzy znają lub nie poznali jeszcze wartości zdrowia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, oferowanym asortymentem, ciekawymi artykułami a także do udziału w forum.

Dużo zdrowia Warszawo!

Agnieszka i Maciej Pielat